Wigilia na najwyższym poziomie!

Date - grudzień 23, 2014 / Author - Daniel Nowocin / Category - działania

37. piętro w wieżowcu w samym sercu Warszawy, ponad 40 osób, wspaniała, niezwykle ciepła i przyjazna atmosfera i oczywiście najlepsze jedzenie. Wigilia w siedzibie MBRK to ciepłe i niezwykle smaczne wspomnienia.

Wszystko zaczęło się w samo południe. Zwarta i gotowa ekipa Na Dokładkę właśnie na tę godzinę przygotowała wspaniała ucztę, która w każdym elemencie dopięta była na ostatni guzik. Całość rozpoczęła się tradycyjnie od przemowy, życzeń i łamania się opłatkiem. Był też czas na odśpiewanie tradycyjnej, polskiej kolędy. Wreszcie nadeszła pora na to, co najważniejsze i do czego śmiały się oczy wszystkich już od dawna. Każdy z entuzjazmem i radością ruszył do pięknie zastawionych, wypełnionych smakołykami stołów. Wybór był naprawdę ogromny. Na stołach znalazły się przysmaki z naszego podstawowego, świątecznego menu (http://nadokladke.pl/wp-content/uploads/2014/09/Oferta-wigilijna-ver.1.pdf).

Jeśli wigilia, to nie mogło zabraknąć ryb. Wielkim powodzeniem cieszył się tradycyjny karp w galarecie, który w naszej wersji podawany był nieco mniej tradycyjnie, czyli na słodko. Oprócz typowych dań wigilijnych, w ofercie znalazły się również dania mięsne, a wśród nich największy hit, czyli kaczka mikołajowa z jabłkami. Jej smak zachwycił wszystkich i sprawił, że kubki smakowe gości były w siódmym niebie. Po degustacji ryb, kanapeczek i pysznych, ciepłych potraw, nadszedł czas na miłe rozmowy przy kawie, herbacie i słodkościach. Zgromadzeni na wspólnym świętowaniu goście mogli delektować się przepysznym sernikiem po japońsku oraz, równie pyszną, a co ważne, dietetyczną struclą z jabłkami.

Oprócz wspaniałego przygotowania potraw, ich podania oraz smaku na słowa uznania zasłużyła profesjonalna obsługa kelnerska.

Miło było nam organizować wigilię w tak wyjątkowym miejscu i dla tak profesjonalnej firmy jaką jest MBRK. Cieszy nas to, że w tak nowoczesnych miejscach nie zapomina się o tym, jak ważna jest tradycja i jak cenne są chwile spędzone razem.